czwartek, 23 maja 2013

Psycholog w Pruszkowie

Wielu mieszkańców Pruszkowa może nie zdaje sobie z tego sprawy, ale w szkole językowej 1academy można również skorzystać z usług dobrego psychologa. Spotkania u psychologa odbywają się indywidualnie oraz w grupach.

Chętnie przyjmowani są zarówno dorośli jak i młodzież oraz dzieci. Psycholog pomaga nie tylko w trudnych przypadkach, ale również w codziennych sprawach, takich jak problemy z motywacją do nauki, koncentracją, przystosowaniem do nowych warunków nauki czy pracy.

Ale psycholog pomaga również przy większych problemach np. jak pokonać fobię społeczną i lęki.
Psycholog pomaga również dzieciom z dysleksją oraz innymi problemami w nauce.

Zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia strony - psycholog Pruszków, gdzie można znaleźć namiary, oraz telefon kontaktowy.

3 komentarze:

 1. I recently came accross your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I dont know what to say except that I have enjoyed reading. Nice blog. I will keep visiting this blog very often.
  Please don't forget to visit my blog
  http://tamboenman.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hi friends I found an awesome way to get weekly brief traffic report to my website through, http://freeanalyticreports.com

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.medicalant.com, List of Doctors, clinic centers, Doctors in India, Hospitals in India, Clinics in India, Diagnostics centers in India, Ambulance services, Emergency services @ medicalant.com

  OdpowiedzUsuń